Kariéra ve společnosti ESTELAR

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE

NÁPLŇ PRÁCE:

  • samostatné řešení obchodních případů
  • kalkulace systémů dle přání zákazníků
  • podílení se na vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • péče o klientské portfolio
  • podpora partnerů ve svěřených regionech
  • příprava a realizace smluv
  • řešení požadavků na servis HW
  • podpora SW
  • technická podpora produktů
  • instalace a servis zařízení u zákazníků (jednoduché instalace)

OČEKÁVÁME:

  • minimálně SŠ vzdělání (nejlépe elektro)
  • praxe v oboru vítána
  • vztah k technickému řešení
  • znalost MS Office, internet (výhodou IS BVR)
  • samostatnost, ochotu učit se novým věcem
  • reprezentativní vystupování
  • výborné komunikační schopnosti a obchodního ducha, tah na bránu
  • spolehlivost a cílevědomost
  • časovou flexibilitu
  • odpovědnost, aktivní přístup k práci, komunikativnost
  • ochotu učit se novým věcem, ochotu cestovat
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

NABÍZÍME:

  • práce na HPP
  • služební notebook, služební SIM, referentské vozidlo
  • kvartální odměny, provize za zakázek
  • zázemí stabilní moderní společnosti
  • mladý kolektiv
  • školení, vzdělávání
  • sick days, firemní akce, roční prémie

Pokud máte zájem pracovat v naší firmě, zašlete nám svůj životopis s motivačním dopisem na email: kariera@estelar.cz

Máte zájem o profesionální služby na míru Vašim potřebám?