Nabídka školení

Momentálně neprobíhá žádné školení

newss (stránka 2)

Otisky prstů můžete nahradit na našich terminálech bezkontaktním přihlášením pomocí karty nebo čipu. Více informací »

Vážení partneři, dovolujeme si Vás informovat o nové verzi Docházky. Více informací »

Chytrá a účinná regulace je základem tepelné pohody v domě či hotelovém pokoji a především optimalizuje náklady za energie. Více informací »

Vážení partneři, rádi bychom Vám představili naši novinku. Jedná se o čtečku (personifikátor) RD5, kterou nabízíme ve dvou variantách RD5B a RD5M s připojením USB-C a možností délky kabelu až 180 cm Více informací »

Vážení zákazníci, představujeme Vám nový responzivní vzhled E-PORTÁLu, který je společným rozhraním pro přístup přes webový prohlížeč k programům Docházka, Jídelna, Personalistika, Mzdy Více informací »

Vážení partneři, dovolujeme si Vás informovat o nové verzi Docházky. Všechny aktuální verze naleznete na HelpDesk: helpdesk.estelar.cz . Více informací »

Vážení partneři, dovolujeme si Vás informovat o nové verzi Jídelny. Všechny aktuální verze naleznete na HelpDesk: helpdesk.estelar.cz . Více informací »

Vážení partneři, dovolujeme si Vás informovat o nové verzi Docházky. Všechny aktuální verze naleznete na HelpDesk: helpdesk.estelar.cz . Více informací »

Vážení zákazníci, od 1. 1. 2020 vstupuje v platnost nový ceník komponentů systému ACS-line CZ. Více informací »

Vážení partneři, rádi bychom Vás informovali o nových Obchodních podmínkách společnosti ESTELAR s. r. o. Více informací »

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »

Máte zájem o profesionální služby na míru Vašim potřebám?